У Держприкодонслужбі розпочато підготовку резервістів

Сьогодні, 2 жовтня, на базі Головного центру підготовки особового складу ім. генерал-майора Ігоря Момота розпочато ІІІ етап підготовки резервістів оперативного резерву першої черги органів охорони державного кордону. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ДПСУ.

У Держприкодонслужбі розпочато підготовку резервістів


До зборів залучені резервісти Херсонського та Бердянського прикордонних загонів. Об этом сообщает zorro-press.in.ua со ссылкой на СМИ.


Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання поставлених завдань на високому професійному рівні.


Більшість із резервістів – це люди з бойовим досвідом, які в складні для нашої держави часи пішли добровольцями захищати суверенітет та територіальну цілісність України.


Сьогодні вони не тільки відновлюють свої бойові навички, а й показують, що у разі необхідності готові прибути негайно та приступити до виконання громадянського обов’язку із захисту Батьківщини.


Основна увага цих зборів приділяється практичній складовій.


Під час проходження навчальної підготовки у військовозобов’язаних є можливість зустрітись зі своїми бойовими товаришами, удосконалити свої військові навички, отримати нову спеціальність, практично виконати стрільби з бойової зброї.


Мета зборів комплексна, починаючи з індивідуальних навичок резервістів, з урахуванням сучасної специфіки виконання підрозділами завдань до бойового злагодження в складі свого підрозділу.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_derzhprykodonsluzhbi_rozpochato_pidgotovku_rezervistiv_327479.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя