Держава продає Центральний автовокзал та п’ять київських автостанцій

Держава продає Центральний автовокзал та п Фото: з вільних джерел

Зазначається, що на продаж виставлять державний пакет акцій у "Київпассервісі" у розмірі 99,9% акцій. Його держава оцінила у 195,9 мільйона гривень, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает ukr-ordo.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Це об’єкт малої приватизації, відповідно аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року", — повідомив Трубаров.

Київпассервіс володіє шістьма автостанціями (АС) столиці: АС Поділ, АС Дарниця, АС Полісся, Центральний автовокзал, АС Південна, АС Дачна, а також вісімнадцятьма автостанціями у Київській області.

Потенційний покупець буде зобов’язаний продовжувати роботу автостанцій, а також протягом 6 місяців погасити борги із зарплати їх працівникам.

"Участь в аукціоні заборонено юридичним і фізичним особам та бенефіціарним власникам 10 і більше відсотків акцій, котрі мають відношення до держави-агресора РФ", — додав Трубаров.

Нагадаємо, що державна "Укрзалізниця" завершила випуск єврооблігацій, які забезпечили надходження до компанії у сумі 500 мільй


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/derzhava_prodaie_tsentralnyy_avtovokzal_ta_pyat_kyivskyh_avtostantsiy_296287.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя